Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tegnap megjelent egy kilépő...

Tegnap megjelent egy kilépő gomb a gmailben, de ma hova tűnt?

Figyelt kérdés

Egy sima piros kilépés gomb jobb felül, de ma megint csak a két klikkes kilépéssel lehet kilépni a gmailből.


Más is látta?



#Gmail #egygombos kilépés
2013. szept. 17. 15:22
 1/4 anonim válasza:
Én is most ezzel szívtam. Végül az ablakot bezártam (jobb felső sarokban az X-re kattintva) és utána újra kellett indítanom a böngészőt. Csak így tudtam megszabadulni.
2013. okt. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tessék?

Ugyanarról beszélünk?


Nekem egy kilépés gomb volt ott, amitől egyáltalán nem megszabadulni akartam, hanem pont hogy eltűnt.


Az egész világ ezzel szív, mióta évekkel ezelőtt kiszedték érthetetlen módon. Illetve nyilván tudjuk miért, nem akarják, hogy kijelentkezz, hogy személyre szabottan kapd a hirdetéseket, vagy nem tudom miért.

2013. okt. 2. 03:16
 3/4 anonim válasza:
Én ugyan nem láttam ezt a piros gombot, de az tény, hogy pár napja még ha a nevemre kattintottam előjött egy menü, amelyben volt "Kijelentkezés"-menüpont. (-Gondolom ezt nevezed két klikkes kilépésnek.) Most viszont már ez sincs. Ha a nevemre kattintok, egy Facebook szerű oldal jön be, és arra akar rávenni, hogy jelölgessem ismerőseimnek akiket felkínál. Kilépni meg csak úgy tudtam, ahogy fentebb már leírtam. Nálad még működik a két klikkes?
2013. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Firefoxot használok illetve chromot meg IE10-et, bár azt 1 hónapban egyszer.


A Firefox a fő böngészőm, nekem a gmailemben van még a két lépcsős kilépő de az a kilépő gomb csak egy estére jött elő és másnap akkor el is tűnt. Vicces, mert előtte két nappal kerestem rá hosszú idő óta újra az egy klikkes kilépésre.

Erre megjelent, csodálkoztam, majd el is tűnt.


Ezt az új jobb felül lévő alkalmazások menük most vezette be a google a napokban.


A chromban ha be vagy jelentkezve a kis profilképedre kell kattints és akkor feladja a kilépést stb. opciókat.

2013. okt. 3. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!