Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme a facebook-nak?

Mi értelme a facebook-nak?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy egymást másolják az ismerősök, a belinkelt zenéket, írásokat, képeket. És nem csak az ismerősök, hanem, ha klubban vagyunk is. Belinkelek egy videot, a klub vezetője is ehhez hasonló videót, írást linkel be, mintha csak ő találta volna ki.


Folyton csak a kavarás megy, a csajozás és pasizás.


Ha egyik ismerősük mást szeret, mint ők, akkor le*arják,nem foglalkoznak vele, vigyorognak rá, mint a nyúl.


Valamint, ha valakinek van 50 éves és 20 éves ismerőse. Ha 20 évesnek akar "imponálni" vagy kommunikálni a facebook-on, akkor a kívülállók szemében, akik a társkereső oldalról nézi meg a személy adatlapját, gyerekesnek tűnik. Ha 50-évesnek imponál, akkor meg a fiatalok nézik túl öregnek, netán h*lyének.



2013. szept. 18. 18:59
1 2
 11/14 Lajos54 ***** válasza:
100%

Ha szerinted hülyeség a facebook, akkor TE ne lépjél oda be. Attól még lehet olyan, akinek teszik, szívesen értekezik ott távolabbi ismerőseivel, megosztanak egymás között képeket, történeteket, amit másképpen nem, vagy csak nehezen tudnának megtenni. Sok eseményről lehet így nagyon hamar értesülni, és még sorolhatnám.

Ha pedig az itt, a Gyakorin kapott válaszok nem tetszenek, vagy netán nem tudod elviselni, hogy nem mindegyik szól a Te szájízed szerint, akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket...

2013. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nem akarok veled veszekedni de had kérdezzem meg hogy amikor ezt írod "mindenki" akkor nem gondolod hogy általánosítassz?Mert amiket írtál azokat nem érzem igaznak pl saját magamra de több ismerősömre sem.Ezért írtam amit írtál mert megdöbbentett az általánosítgatás és ez a gondolat amit ide leírtál.Biztosan van valaki aki ilyen és akit személyesen ismersz és tán téged is mélyen megbántott de ezért nem kell ezt mindenkire ráhúzni.

Igen vannak akik másokat majmolnak és kavarnak ide oda.Sajnos elég sok.De azért vannak némileg normális emberek is akik rendeltetésüknek megfelelően használják az oldalt.

2013. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Miből gondolod hogy emberek azért kedvelnek egy sztárt mert az hasonlít rájuk?Ezt valaki mondta neked?Vagy egymás mellé tettél arcképeket vagy hogy?Egyszerűen nem értem a dolgot...még nem is hallottam ilyenről.Talán valami érdekes pszichológiai dolog állhat a háttérben vagy a véletlen műve.Szóval nem értem és azt főleg h miért vagy ennyire ideges és miért haragszol a világra egy internetes oldal miatt.
2013. szept. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Remélem rájössz hogy nem érdemes ennyire beleveszni egy ostoba közösségi oldalba.Mert ha nem akkor sajnálattal kell közölnöm hogy te fogsz megragadni egy olyan szinten ami talán nem méltó hozzád.Szabadulj meg tőle és boldog leszel.Az élet a monitoron túl van és az emlitett ostobaságokat meg hagyd meg azoknak akik beérik ennyivel.Éljék ott az életüket ha nekik így jó.
2013. szept. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!