Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nem mukodik megfeleloen?

Miert nem mukodik megfeleloen?

Figyelt kérdés
Reggel ota nem mukodik a facebook-om. Be tudok jelentkezni, de se a levelezest nem tudom megnyitni, se az ertesitest es nem is frissit. Mi lehet a gond?
2013. szept. 18. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
töröld ki a cache-t. ctrl + shift + del
2013. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nálam is facebook probléma van. Remélem mindkettőnknek megoldódik.

Kérdést is kiírtam. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__48..



Most kezdődött kb. fél órája. A chat nem működik. Nulla chat partnert jelez, holott sokan fenn vannak (az öcsém is a másik szobában) és engem sem jelez másoknál (pl.: az öcsém nézte és nem vagyok online). Az üzeneteim amiket küldök késve érkeznek és én is késve kapom meg őket. A chat be van kapcsolva, próbáltam ki-be kapcsolni, de nem segített. A telefonomon beléptem, először minden rendben volt: kiírta a chat partnereket, stb. De aztán ott is minden összeomlott.

Érdekes, hogy az öcsémnek is volt ugyanez, de neki rövid ideig volt. Nekem még tart.Most az elmúlt néhány percben van, hogy 1 ismerős (randomra valaki) megjelenik, de ennyi. Mi lehet az oka? Valami vírus? Lehet ezen segíteni? Kihez lehet ezzel fordulni?

2013. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Toroltem, de meg most se mukodik. Rakattintok az ertesitesre de semmi. Nem frissit egyaltalan, uzenetet se tudom elolvasni.
2013. szept. 18. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!