Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan váltsak kábel+internet...

Hogyan váltsak kábel+internet szolgáltatót?

Figyelt kérdés
Van egy szolgáltatónál tartozásom, és jelenleg letiltották a netet+kábel tv-t. Szeretnék másik szolgáltatónál kötni egy olcsóbbat. Hogy tudnám ezt megoldani, hogy mielőbb legyen netem + tv-m? Van valami akadálya, hogy azelőtt kössek ujat mielőtt letudnám a tartozásom??
2013. szept. 19. 14:31
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
Nincs, simán csak bemész egy MÁSIK szolgáltatóhoz, és rendelsz egy csomagot! :)
2013. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háát... a mobilszolgátatók meg tudták azt csinálni, hogy az adóst tiltólistára tették és a másik szolgáltatónál csak akkor köthet szerződést ha kifizeti a tartozást... szerintem itt is megcsinálhatják simán. De ezt csak akkor tudod meg, ha bemész és megpróbálod.
2013. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan a barátnőm nevén van a jelenlegi (tartozásos) szolgáltató. És az új az én nevemre menne, csak ugye egy címen lakunk és a lépcsőházbol ugyanazon a vonalon jönne az uj szolgáltató netje és tv-je. Ezért kérdeztem csak.
2013. szept. 19. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk megcsinálták azt, hogy nem csak az előfizető volt letiltva más szolgáltatónál, hanem az egész család. Talán név alapján, de lehet cím alapján is simán.


Menj be és próbáld meg.

2013. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MaXXeGee ***** válasza:
100%

Amíg a tartozás miatti szerződésbontásra nem kerül a sor, addig nem fog semmilyen listára felkerülni, mint "rossz ügyfél"

De ha ez meg is történik, akkor is könnyen megkerülhető a dolog, pl közös háztartásban élő nevére kötött új szerződéssel!

2013. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!