Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internettel kapcsolatban a...

Szilvi & Argos kérdése:

Internettel kapcsolatban a számítógépen kell beállítani, hogy ne akarjon wi-fi kapcsolatot keresni. Mert így ütközik az USB stickkel. Ezt hol és hogy kell beállítani?

Figyelt kérdés

Számítógép guruk, segítséget kérek!!!

Mobilnet szerződés hosszabbítás, nagyobb csomagra váltás történt, előtte szgép újratelepítés. Net van, de a legtöbb oldalt baromi lassan tölti be, ki sem tudom várni. Közben hibaüzenet: Wi-fi kapcsolat nem lehetséges, telepíteni kéne MSXML 6.0 SP1-et, Natív lant, vagy Microsoft Windows SP3-at. Az első és az utolsó cuccost feltelepítettem, gépet többször újraindítottam, de mégis kiírja a hibaüzenetet...

Ügyfélszolgálat azt mondta, hogy a 8 GB-ot felhasználtam 3 nap után és lassítva lett a net...ez sztem kizárt, ugyanis: a 3 gigás nettel kb. 2 hét folyamatos netezés esetén léptem túl az adatforgalmat...és jött értesítés, hogy lassították. Most 3 napban szinte csak face-n voltam, 1-2 telepítést végeztem...és értesítések sem jöttek.

LÉNYEG: vmit a számítógépen kell beállítani, hogy ne akarjon wi-fi kapcsolatot keresni...mert így ütközik az USB stickkel...ezt hol és hogy kell beállítani???

Heeeeeeeeeelp :(

Köszike :)



2013. szept. 19. 16:43
 1/2 Stadion válasza:
Gondolom laptopod van, ott pedig akkor kell legyen vagy egy kapcsoló amivel ki tudod kapcsolni a wifit, vagy az fn gombok között keresd meg azt amelyikkel ki tudod kapcsolni a wifit. Ha pc-d van akkor simán csak letiltod a wifi kártyát és kész.
2013. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Asztali számítógépem van.

XP-nél a Vezérlőpult, Hálózati kapcsolatokra kattintva két ikon jelenik meg: Egy helyi kapcsolat, ami azt mutatja, hogy a kábel nincs bedugva...a másik a netszolgáltató kapcsolata tűzfallal védve...

Az elsőt, tehát a helyi kapcsolatot letiltottam...újraindítottam a gépet, és ugyanúgy hibaüzit ír ki :(

2013. szept. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!