Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Freemail jelszóval kapcsolatba...

Freemail jelszóval kapcsolatban tudtok ingyen segíteni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, ez az oldal fizetős. :D


Mi a probléma? :D

2013. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megakarod tudni v kijét v a saját lett elfelejtve ?
2013. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem írsz konkrét kérdést, akkor csak az EzoTV "szakemberei" tudnak csak segíteni:

[link]

2013. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-3 éve regeltem fremailre, a jelszó ugyanaz volt, mint a felhasználónév. Aztán pár hónapig nem léptem be és már be sem tudtam, vagy véletlen át lett írva vagy vki feltörte. Mindenestre nincs jelszóemlékeztető se mobil se semmi amire küldenének bármit. Ha írok a címre visszajön. Írtam freemaileseknek de nem reagáltak. Pénzért állítólag visszakaphatnám, bár az egyik hacker már azelőtt küldte a kódot, hogy elküldtem volna afelhasználónevet, szal alighanem kamu és csak a pénzre utaznak. Mindenhonnan töröltettem magam, ami ezzel a címmel volt kapcsolatban. nem tudom, hogy a freemailt törölték-e vagy csak nem lép be senki azért jön visszaa mail.
2013. szept. 17. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ide is leírom, nem csak privátba, hátha más is okul belőle:


Régi felhasználónévvel 10 év múlva sem tudsz regisztrálni, ez nem olyan mint a telefonszám, vagy a lakcím.


Visszajön a levél: azért, mert fel van függesztve a fiók. Ezt feloldani csak bejelentkezéssel lehet, utána újra használható lesz.


A Freemail csapatnak meg hiába írsz. (A hibáikat sem tudják kijavítani.) Nem tudod igazolni sehogyan, hogy tiéd az a fiók.


Hackereknek meg ne adj pénzt.


Én azt mondom, felejtsd el ezt a fiókot. Levelek már úgysincsenek rajta (felfüggesztéskor törlik őket), és azt írtad mindenhol átírtad már a címed.


Freemail-t amúgysem ajánlom postafiók szolgáltatásnak.

2013. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az alábbiakat írtda privát üzenetben:

"Korábban hazsnált fremail jelszó. Mostmár senki nem használja vki átállította a jelszót mostmár senki nem tud belépni frankón és nincs használva, de újraregelni sem lehet. Freemail nem reagál. Ötlet?"


Mint az előző válaszoló is utalt rá, a nem használt fiókok tartalmát a Freemail 90 nap múltán törli:

"Több mint 90 napja nem léptem be, és üres a fiókom. Miért?


Ha eltelik 90 nap anélkül, hogy bejelentkeznél a postafiókodba, inaktívnak tekintjük, és egyrészt töröljük a tartalmát, másrészt új leveleket sem kézbesítünk bele. Ha ezek után bármikor belépsz, a postafiókod ismét aktívvá válik, és fog tudni leveleket fogadni, a korábban törölt levelek visszaállítására azonban nincs lehetőség."

Forrás: [link]


Ha elfelejtetted a jelszavad, akkor csak két lehetőség áll rendelkezésre: az alternatív e-mail cím illetve a biztonsági kérdés. Ha egyiket se állítottad be, akkor sajnos így jártál: a levelezési fiókot - bár inaktívan, de - fenntartják, így nem tudsz ugyanolyan nevű fiókot regisztrálni.

"Elfelejtettem a jelszavam.


Ha elfelejtetted a jelszavad, csak akkor juthatsz be a postafiókodba, ha korábban gondoskodtál "hátsó bejáratról". Erre a rendszerben két lehetőség van. Beállíthatsz alternatív e-mail címet, ami lehetővé teszi a jelszó megváltoztatását a régi ismerete nélkül az alternatív e-mail címre küldött jelszóváltoztató link segítségével. Megadhatsz biztonsági kérdés/válasz párost is, és ha az általad korábban beállított kérdésre helyesen (azaz betűre pontosan!) felelsz az ugyancsak általad beállított válasszal, új jelszót állíthatsz be. Ha egyik lehetőséget sem használtad, és elfelejtetted a jelszót, sajnos le kell mondanod a postafiókodról."

Forrás: [link]

2013. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!