Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Arra a problémára keresek...

Arra a problémára keresek megoldást, hogy van egy erős pc-m és egy netbookom. Szeretnék játszani a netbookon úgy, hogy a számítási és grafikai munkát az asztali gép végezné, a netbook csak a megjeleníthető képet kapná meg. Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy vannak olyan szolgáltatók, akik tárhelyet biztosítanak drágán a játékhoz, de nekem olyan kell, ami csak nálam futna.
2013. szept. 23. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem arra gondolsz,hogy távoli hozzáféréssel játszhass.

Egyelőre szerintem nincs rá jó megoldás,valószínű valami spéci gyorsított kommunikáció kéne a két gép között,hogy ne lagoljon. Azt hiszem a steam pont ilyesmin töri a fejét..

2013. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy nem tudsz ennyire gyors kapcsolatot létesíteni a két gép között. Még csak a kép átvitele is nagyon gyors kapcsolatot igényel, egy HD film 5.2 mb/sec-et kér a zavartalan működéshez, a hálózati médialejátszók ezért tudnak működni- Kéne egy netkapcsoalt, ami ennyivel tud feltölteni, ez mondjuk még megoldható, elméletileg lehetséges, hogy csak a kapott képet továbbítsd egy eszközre.
2013. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok.
2013. szept. 24. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!