Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link TL-WN721N típusú...

TP-Link TL-WN721N típusú wireless N Usb Adapterrel nem tudok csatlakozni az internethez. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Vettem egy új gépet, amihez vettem egy TP-Link TL-WN721N típusú 150Mbps Wireless N USB Adapter-t. Eddig laptopról wifiztem az albérletemben, de asztali géppet szeretnék már használni. Rádugtam az adaptert, aztán a cd-vel telepítettem . Ezután megjelennek a befogott wifi hálózatok és közte van az is ami a mi albérletünké, de nem tudok csatlakozni hozzá. Mi lehet a probléma? Már sok mindennel próbálkoztam, de semmilyen beállítás nem jött be. A másik gépen (aminél a router van) beállítottuk, hogy engedje más gépeknek is a csatlakozást a hálózathoz. Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 1. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A Cd-n amit kaptál az USB-s adapterhez, telepítésekor véletlenül nem két dolgot kellett kiválasztanod?

Egy drivert és egy kapcsolódás varázslót?

Törölj le mindent és csak és kizárólag a drivert tedd fel.

2013. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
Jól mondja az első, a TP-Link saját csatlakozás kezelő szoftvere elég bénára sikeredett. Ha csak a drivert rakod fel, akkor a Windows saját csatlakozáskezelője (Wireless Zero Configuration Service) lesz aktív, amit sokkal könnyebb kezelni és szerintem stabilabb is, mert nincs agyonkomplikálva.
2013. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam így is, de nem csatlakozik. jó 1-1,5 percig próbálkozik aztán hagyja.Valahol kellene még állítani valamit?
2013. okt. 1. 19:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy rámentem a kapcsolat javítására és azt írja ki a végén, hogy "Nem sikerült a probléma kijavítása, mert nem hajtható végre a követkekző művelet: Vezeték nélküli adapter engedélyezése."
2013. okt. 1. 19:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Felraktam a gépre most a win7-et, de nem működik itt se.
2013. okt. 2. 13:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is ebben a gépben és ezen az eszközön van a hiba?
2013. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!