Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség az Msn Plus,...

Mi a különbség az Msn Plus, és a Discovery között? Melyik jobb, és miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 10:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nagyjából mindegyik haszontalan, de hasonlóan mókás hogyha tizenéves vagy.
2009. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Miért?Szerintem ha vannak jó kis progik,amik nem korhoz kötve élvezhetőek..:)

Én pl 30 vagyok,de msn plus-nál pl tetszik nekem a partnerlista karbantaró is,meg sok minden más is amit enélkül nem lehet megcsinálni.Viszont Discovery-t még nem próbáltam,ezért tettem fel a kérdést:D

2009. nov. 9. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
A Discovery is jó program!!! Meg lehet nézni, hogy ki tiltott le, vagy fel lehet venni egy élő webkamerás beszélgetést. Tehát a kamerafelvételt el tudod menteni. Akkor pl. lehet úgy bejelcsizni, mintha mobileszközről lennél, akárhányszor küldhetsz rezgő figyelmeztetést, nem írja ki, hogy ilyen gyakran nem küldhetsz. Szerintem jó, megéri letölteni.
2009. nov. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,ki fogom próbálni.Csak nemtom nem baj e,ha fennhagyom a plus-t is...?Ezt még légyszi ird meg nekem ok.köszike:)
2009. nov. 9. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem baj ha fennhagyod
2009. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!Pont érte:)
2009. nov. 11. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem plus is van meg discovery.

Ha külön-külön használod akkor sokkal jobb...

Mikor rátelepítettem a plust a a gépre(Discovery előbb megvolt)elkezdtem beállítgatni a cucosokat az msn-em befagyott és el is romlottt a plus miatt...(ezt onnan tudom hogy szerelő kellett a géphez...(olyan vírus jött le a plussal hogy befagyasztottam a messengerünket)

elvileg csak néha történnek ilyenek de velünk megtörtént szal legyél egy kicsit elővigyázatos!!!

2009. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem plus is van meg discovery.

Ha külön-külön használod akkor sokkal jobb...

Mikor rátelepítettem a plust a a gépre(Discovery előbb megvolt)elkezdtem beállítgatni a cucosokat az msn-em befagyott és el is romlottt a plus miatt...(ezt onnan tudom hogy szerelő kellett a géphez...(olyan vírus jött le a plussal hogy befagyasztotta a messengerünket)

elvileg csak néha történnek ilyenek de velünk megtörtént szal legyél egy kicsit elővigyázatos!!!

2009. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Óh nekem most csak az msn plus van fenn,de nem jött vele sztem semmilyen virus,legalábbis remélem az avast észrevenné.. Viszont annyira már nem is akarom a discoveryt:S

Azért köszi szépen:)

2009. nov. 12. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:

El mondok valamit!

A messenger Discovery sokkal jobb mint a messenger Plus!

2009. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!