Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a blogról?

Mi a véleményetek a blogról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 6. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
a kurzort takaritsd le rola, mert iszonyu idegesito. a tartalom meg annak erdekes, aki nezi ezeket a rajzfilmeket, 14 eves kor felett kb. ertekelhetetlen.
2013. okt. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 edemmester ***** válasza:
Valóban eléggé rétegblog. A kinézete egész jó, bár a kurzor engem is idegesít. A modulelrendezésen még azért lehetne finomítani, meg esetleg pár helyen a kinézeten, de amúgy nem olyan rossz. Ha kérdésed van vagy ha segítség kell akkor írj bátran privátban!
2013. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kicsinyítsd le a kurzort... :D

Nekem is van oldalam...

és hát különösebb tartalom,amiértérdemes lenne,nincs rajta.Próbálj bele valami értelmet is vinni,ne csak képeket pakolgatni.

2013. okt. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem tetszik ^^

nekem a kurzorral nincs bajom de ha másokat zavar akkor kicsinyísd le

2013. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az a kurzor egyenesen ijesztő. Én speciel nem vagyok oda az oldalért (az emberek furcsállják is, de ha kölcsönhatásba kerülök bármilyen lányos dologgal, akkor az lány létem ellenére taszítás lesz), de mai átlag tinilányok fejével gondolkodva ÚRISTEN, DE CUKIIIIII! Kb. egy ilyen reakciót válthat ki belőlük. Egyébként a sz*rrá égett rántotta receptje alapján a rántotta nem is ég sz*rrá. Igazán megtehetted volna, hogy szénné égeted az egészet, ha már a neve is ez. :D Amúgy semmi bajom az oldallal, csak nekem túlságosan is rózsaszín-habos-babos.
2013. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!