Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chrome-Hogyan kell...

Google Chrome-Hogyan kell visszaszereznem a jelszavamat?

Figyelt kérdés
Csináltam egy profilt, amit inkább e-mail-ezésre használok. Ha elindítom a Chrome-ot a kezdőlapon (google.com) alapból be vagyok jelentkezve, de ha pl. a gmailre kattintok, akkor be kéne írni a jelszót, amit viszont elfelejtettem, mert rég használtam. A Chrome-ba nem vagyok bejelentkezve, nincsenek mentett jelszavak és a jelszó emlékeztetővel sem tudom visszaszerezni a jelszavam, mert nem adtam meg másodlagos emailt, és a többi kérdésre sem mindre tudom a választ. Hogyan szerezzem vissza a jelszavam?

2013. okt. 10. 19:54
 1/3 Emberek ***** válasza:
nekem valahogy úgy sikerült, hogy egy olyanfajta jelszó-visszaszerzési lapra kerültem, ahol mindenféle személyes dolgot kérdezett mint pl.: mikor regisztráltad a fiókot, változtattál-e már jelszót, stb.
2013. okt. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem ez veszett ügynek tűnik... :(
2013. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán keresgess a neten vhrome password recovery-k és hasonlók után.

Mindenesetre ez nekem is veszett ügynek tűnik.

Macerának tűnik az a jelszóemlékeztető, de érdemes megadni, alternatív e-mail címet meg mobilszámot is. Nem szivatásból találták ki, hanem az ilyen esetek elkerülésére.

A jelszavakat meg tessék megjegyezni, és ne mindig a böngészőre bízzuk! Mint látjuk, több okból is biztonsági kockázatot jelentenek.

2013. okt. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!