Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent a gmail - ben, ha...

Mit jelent a gmail - ben, ha valakinek a neve ott van a csevegőlistámban, de a neve előtt semmilyen jel nincs?

Figyelt kérdés
(Se zöld, se narancssárga pont, se az ugyanilyen színű videójel. Csak a neve, és előtte semmi. Talán az illető nem aktiválta még a csevegést?)

2013. okt. 13. 00:23
 1/2 smisy válasza:
Simán azt jelenti, hogy az illető éppen nincs bent gmailben.. magyarul ki van jelentkezve. Ha zöld, akkor elérhető, ha narancs, akkor meg éppen bent van, csak elfoglalt.
2013. okt. 13. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, de szürke pont sincs a neve előtt. Én arra gondoltam, hogy a csevegő beállításainál nála a csevegő ki van kapcsolva. (Ezt most jól megválaszoltam magamnak :-)

Mert a beállításoknál be lehet állítani, hogy bekapcsolod a csevegőt, vagy ki. Lehet, hogy direkt kikapcsolta, de az is lehet, hogy alapból ki van kapcsolva és be kell kapcsolni, ha valaki chat - elni akar. Ő ugyanis külföldi, lehet, hogy nemrég óta használja még a gmailt, és lehet, hogy csak a facebook - on chat - el.

2013. okt. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!