Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Parabola internet külföldön?

Parabola internet külföldön?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! A kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e külföldön parabola-internetet használni? A külföld alatt Spanyolországra gondolok. UPC-re gondoltam, mivel a tv-t ragyogóan tudom itt is nézni, de nem tudom, hogy lehet-e hasonlóképpen internetet is használni. Szóval tudna nekem ebben segíteni valaki?

#internet #külföld #UPC #parabola #parabola internet
2013. okt. 13. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, lehet de nagyon nem éri meg.

6000 Ft-nál kezdődik az aminél havonta 2 GB-ot forgalmazhatsz: [link]

Én inkább vennék egy mobilnetet egy spanyol mobilszolgáltatótól.

2013. okt. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mobilnetem van most, de sajnos nagyon gagyi; Egy videót nem tudok vele megnézni youtube-n, letöltésről pedig csak álmodhatok. Ezért gondolkodtam azon, hogy egy parabola net jobb megoldás lenne. De mondjuk azt nem tudtam, hogy parabola netnél is van megadott adatforgalom, amit használhatok, márpedig ha van, akkor semmivel sem vagyok előrébb, mint a mobil nettel. Köszönöm a választ!
2013. okt. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!