Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen eszközök kellenének a...

Nicknev00 kérdése:

Milyen eszközök kellenének a videózáshoz?

Figyelt kérdés
Na szóval..ömm yt-n szeretnék videózásba fogni..de nem igazán tudom hogy milyen programokkal lehetne ezeket csinálni..találtam egy párat de hülye vagyok hozzá.:'D A Segítségeteknek nagyon örülnék.:) Písz.;) :)

2013. okt. 14. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen tartalommal töltenéd meg a csatornát?
2013. okt. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
magam sem tudom ami éppen eszembe jut...
2013. okt. 14. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet csinálni, de ha ilyen nagyon random dolgokat raksz fel, akkor nem sok sikere lesz, előre meg kell mondjam


vehetsz kamerát, fényképezőt amivel lehet videózni, vagy gameplay ahhol meg mikrofon

letöltesz a netről valami videóvágót..


de ha eddig nem volt ilyennel dolgot, és csak azért csinálnád, hogy majd egyszer befutsz vele, és több százezer feliratkozód lesz, akkro nem érdemes..

2013. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pont hogy akkor érdemes, akkor jó valami ha egy ember szórakozásból csinálja és nem azért hogy keressen vele
2013. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!