Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb? Vodafone,...

Melyik a legjobb? Vodafone, Telenor vagy T-Mobile mobilinternet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet eldönteni.

Tudni kéne hogy hol szeretnéd használni, mire szeretnéd használni, mennyit szeretnéd használni, mikor szeretnéd használni és még sorolhatnám.

Összességében a Vodafone a legkedvezőbb: [link]

12 GB adatforgalmú mobilnetet 100 GB éjszakai adatforgalommal kiegészítve sehol nem kapsz 5500 Ft-ért és ezt még kiegészíti az elég termetes 3G lefedettség is.

2013. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vodának is van hipernetje (HSPA).
2013. okt. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árban vodafone, de minőségben... hát nem tudom. 6 éve vodás vagyok, minden jó is volt egészen idén év közepéig. Valahogy visszaesett a lefedettségük. Nyáron egy balatonparti faluban dolgoztam ( 5 éve már és idén nyárig semmi probléma nem volt) de idén se térerő se 3G. Vidéki megyeszékhelyen is ugyanez a helyzet. 3G 1-2 csík, vagy leginkább csak edge. Itt Budapesten teljesen jól működik, tehát nem a készülékemmel van a baj. De tényleg, vidéken napi 5-6 szor dobja el a gsm hálózatot és ha netán van 3G, az piszok mázli.
2013. okt. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Telenor a legjobb sztem, van mobilnetjük havi 1000 forintért ráadásul korlátlan.
2013. okt. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyiknél voltam már.Telenornál vagyok most,többivel mindig akadt problémám...
2013. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"van mobilnetjük havi 1000 forintért ráadásul korlátlan."


Elméletileg valóban korlátlan de gyakorlatilag az adatforgalom lehasználása utáni 32 kbps-os sebességgel semmire nem fogsz menni.

A Vodafone-nak ebben is plusz pont ugyanis ők 128 kbps-re korlátoznak. Persze tudom hogy ez is lófing de egy kisebb méretű weboldalt azért be tud tölteni anélkül hogy idegbajt kapnál.

2013. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!