Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok ingyenes, megbízható...

Tudtok ingyenes, megbízható proxy szervert?

Figyelt kérdés

Olyan kéne amire a teljes internetes forgalmamat ráirányíthatom pár dolog kivételével.

Tehát ha megnyitok egy weboldalt, betöltök egy flash videót vagy letöltök egy családi fotót az FTP szerveremről akkor ez mind a proxy szerveren menjen keresztül.


Persze tudom hogy ez lényegesen lassítani fogja a sebességet de nem baj.


Ami fontos hogy megbízható legyen. Ez alatt azt értem hogy Pl ne "lesse" meg a jelszavaimat vagy banki utalás esetén ne nézze meg a banki adataimat...stb


Felmerülhet a kérdés hogy mi szükségem van erre. Igazából nem sok csak egyszerűen nem szeretném hogy mindent lássanak rólam a weboldalak meg már az is idegesít hogy ha felmegyek egy weboldalra illetve az is idegesít hogy egy csomó weboldal, internetes játék nem érhető el Magyarországról.



2013. okt. 16. 14:30
 1/1 A kérdező kommentje:

Bocsi, az utolsó bekezdés elég értelmetlen lett.

Így akartam írni:


Felmerülhet a kérdés hogy mi szükségem van erre. Igazából nem sok csak egyszerűen nem szeretném hogy mindent lássanak rólam a weboldalak illetve az is idegesít hogy egy csomó weboldal, internetes játék nem érhető el Magyarországról.

2013. okt. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!