Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet véglegesen...

Hogyan lehet véglegesen eltávolítani az Ask Toolbar-t, ha a saját és a hagyományos eltávolítás ellenére továbbra is a meghajtón van, és internetezés közben bármikor hibaüzenettel szórakozhat?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel sikerült: [link]
2013. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Phenom1971 válasza:
2013. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
SHIFT+DELETE :-)
2013. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik toolbar-takarító se fedezte fel az "Ask Partner Network" nyomorult szoftverét, ezért egy eltávolító programmal (Revo Uninstaller) kikapcsoltam, majd kitöröltem az automatikusan induló programok közül, hogy ha már nem hajlandó a merevlemezemről lekerülni, akkor hátha legalább nem hozza rám a szívbajt a hibaüzenetével.
2013. okt. 16. 18:29
 5/10 A kérdező kommentje:

H.Tibor87


Próbáltam, de a "hozzáférés megtiltva"; a mappák nem írásvédettek, a program (elméletileg) el lett távolítva, így nincs is használatban, ám mégse engedi a végleges törlést :/

2013. okt. 16. 18:33
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor még futt, le kell állítani a folyamatok közt.
2013. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 levis56 ***** válasza:
A revo uninstalernek van végleges törlés és erőszakos törlés funkciója használd azokat,ha nem igazodsz ki a kezelésen akkor javaslom hogy telepítsd újra az ask-t és ezután töröld a revóval,a törlésnél a speciális lehetőséget jelöld be és úgy töröld így a reg adatbázisból is leszedi és a háttérprogikbol is eltünik.
2013. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 levis56 ***** válasza:
Ja és a böngésző beállításaiban írd át a kezdölapot és a keresőmotort valami másra.
2013. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

levis56


Köszönöm a megoldást. Mindent úgy tettem, ahogy leírtad, és így sikerült végleg leszedni az "Ask Toolbar"-t. Megjegyzem, a program szándékosan magával rántott pár hasznos add-on-t (pl: Adblock Plus) is, amelyeket újra kellett telepítenem. Szerencse, hogy a Google megőrizte a beállításokat :|

2013. okt. 17. 07:33
 10/10 levis56 ***** válasza:
OK örülök a sikeres megoldásnak.
2013. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!