Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség nem tudom mit csinált...

Segítség nem tudom mit csináltam? Hogy kell eltávolítani a Mystartot?

Figyelt kérdés

Megnyitom a IE-t vagy a Google Chromot, és egy Mystart oldal nyílik meg. Hogy tudom ezt letörölni?


[link]



2013. júl. 30. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát állíts be mást kezdőlapnak....
2013. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beállítottam, de ez nem maarad ott a gépen valahol? v egyáltalán h került ez ide?
2013. júl. 30. 12:34
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Valahol rákattintottál azon az oldalon, hogy "Beállítom kezdőlapnak".

Vagy csak erőszakos az oldal, és beállította ő magát. De inkább az előbbi a valószínű.

2013. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érdekes az IEt nem is használom hogy kattinthattam rá? :DDDDD
2013. júl. 30. 13:17
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Nem feltétlenül csak abba a böngészőbe "kúszik bele", amit éppen használsz, hanem ami a gépeden van.

Például az erőszakos ASK Toolbar, ami a sok gépen használt Java futtatókörnyezet frissítésekor, egy pillanatnyi oda nem figyelés miatt (elfelejtettem kivenni a telepítését engedélyező pipát) felkerült a gépemre, pikk-pakk ott volt MIND AZ 5 böngészőben, ami a gépemen van. Pedig ezek közül csak kettőt használok, a többi csak a webszerkesztés ellenőrzésére kell, néha van csak elindítva.

2013. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ja értem :D köszi :D
2013. júl. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!