Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az a torrentemnél,...

Miért van az a torrentemnél, hogy amikor elindítom a letöltést megy 5 másodpercig, aztán meg leáll és kiírja, hogy csatlakozás a peererekhez?

Figyelt kérdés
Ezt végzi 3 napja. Nem értem, hogy ha elindul a letöltés, akkor utána miért kell még mindig csatlakozni?

2013. okt. 16. 19:34
 1/3 anonim válasza:
nekem akkor volt ilyen, amikor nem létező helyre akartam menteni a fájlt. próbáld meg máshova menteni, hátha az segít. :) ehhez a letöltést előlről kell kezdeni
2013. okt. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnézem, bár ez a hely egész konkrétan létezik ;)
2013. okt. 17. 17:07
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tom, hogy mi az isten baja van. Amit ncore-ról szedek le az mind lassú és akadozik. Amit meg máshonnan az jön simán.

Régebben nem volt ilyen, úgyhogy nem hiszem, hogy azért lenne, mert nincs seed. Azért az 5kb/s letöltési sebesség szerintem már kicsit túlzás.

2013. okt. 18. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!