Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ilyen a YouTube?

Miért ilyen a YouTube?

Figyelt kérdés

Úgy látszik, nagy trend a YT-nél az, hogy mindent ronccsá, bénává és élvezhetetlenné kell alakítani. XD

Nem lehet egy videót megnézni anélkül, hogy ne váltogasson a jó 480p és a béna 144p között. Egy hete bejött az is, hogy a videó magától visszaugrik úgy 10-15 másodpercet.

Néhány hónapja a szuper zsír konvertálás (pixeles, valótlan színű videók).

Megérkezett az új "csodálatos" főoldal, amin a "színekben pompázó" "hasznos" gombok vannak és a csatornák is "maximálisan személyre szabhatók".

És olyan videókat ad ki, amik "jók". Kiadja a másolatokat és a grimaszolt fejeket meg valakinek a köldökét.

Most komoly? Mi ez? Régen jó minőség volt, nem volt 144p, nem akadoztak a videók, nem jött a fejembe a reklám (volt, hogy félperces reklámot nem engedte, hogy átugorjam, de már van adblock-om). És még szép és nézhető volt... De EZ? Mi ez?

Mi a véleményetek? Kinek hasznos ez??? Ráadásul érdekes módon ha egy troll kommentelőt lespamelek, akkor nem teszi, de a normális, lespamelt kommenteket nem tudom "nem spam"-elni.

Mi ez??? Mi haszna van? :(



#Google #YouTube #szarfosás YT
2013. okt. 16. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szerintem is egy darab xar lett a YT. Am. nekem is visszaugrik a videó, meg akadozik. Frissítsd a Flashed, hátha megoldja (nekem sajnos nem oldotta meg):
2013. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most még szarabb lett. Már a 360p-s felbontást sem engedi! Lósz45465r5rr a YouTube! Egy rakás lósz"++r!!
2013. okt. 18. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek, szánalmas amit műveltek vele. Egy vicc. És itt most nem csak a jelenlegi hibáiról beszélek, hanem magáról a rendszerről, ami alapján bedobja a fogyatékos és retardált emberek videóit a "számodra ajánlott" részhez. Számomra sértés.
2013. okt. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!