Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dobjam ki a kukába az egész...

Dobjam ki a kukába az egész BLOGSPOT blogomat? ELEGEM VAN!

Figyelt kérdés

Hiába szabom testre a sablont, bár kijelzi, hogy persze, mentve van, minden a lehető legnagyobb rendben, ha megnézem "kívülről" vagy megnézi valaki más, akkor az alapsablont adja ki. Ha megnézem a testreszabás menüt, ott minden tökéletes. Illetve az volt eddig. Most ott is az alapsablont mutatja és NEM LEHET MÓDOSÍTANI SEMMIT, egyszerűen nem reagál a beállításokra. De hoppá, most újra bejelentkeztem, és most újra mutatja a beállításaimat! Viszont ha kijelentkezek, megint az alapsablon látszik!


Most mi az istent csináljak vele, vágjam falhoz az egész blogot? Én a GOOGLE-tól többre számítottam!

Vagy akkor ajánljatok valami másik jó blogrendszert, és költözök. ELEGEM VAN.



2013. okt. 17. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább ez: [link]
2013. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tényleg szar, nekem a betűtípust nem szokta megváltoztatni (vagy jelen esetben képkeretet)akkor sikerül újra, ha megváltoztatom a sablont. Ha van időd meg tudod csinálni, hogy megváltoztatod aztán visszaállítod azt amit már beállítottál (csak sajnos ugye sok időt elvesz és nem biztos hogy mindenre emlékszel) Nekem eddig ez vált be.
2013. okt. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 edemmester ***** válasza:
Érdekes, a maradék embereknek tökéletesen működik. Esetleg más böngészővel? Más gépről? Vagy tán nem várod meg míg kiírja hogy elmentve?
2013. okt. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!