Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az avast lassitja be ennyire...

Az avast lassitja be ennyire a gépem? Azelőtt a nod32 volt fenn, de erre cseréltem le, mivel nem eredeti a windowsom, és ezt javasolták. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne jobb ebben az esetben?Mert ez eléggé belassitja:S Ja és ki kellett kapcsolnom az automatikus frissitéseket bizonyos okokból..Tehát ehhez mérve kérnék szépen tanácsokat,de a linkeket is nagyon megköszönném!!
2009. nov. 11. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Torrent oldalakon simán lekaphatsz eredetit.. Mint sokunk.

Mert szokott fent lenni Eredeti,amire azt a bizonyos "Valódi előny értesítés" frissítést is simán felrakhatod!


Mellesleg nekem avast elég lassította a gépet mindig.

Most Eset Smart Security-t használom és gyors a gépem.És jó is :)

2009. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én is jobban kedveltem a nod32-őt,de most egyenlőre hagyom az avast,mivel naponta telepitgetni már unok:S

Utorrentem le van töltve,csak nemtom hogy kell beállitani sajna..

:(

2009. nov. 12. 17:40
 13/14 anonim ***** válasza:

Tessék, magyar nyelvű tűzfal. [link]

Egyébként vannak ilyen oldalak: www.letoltes.prim.hu, www.letoltokozpont.hu, [link] www.szoftverbazis.hu stb. Az a lényeg, ha letöltöd, csak akkor futtasd, ha bal oldalon nincs kis piros pajzs. Vagy nincs aláírva, vagy fertőzött, akkor a Windows nem engedi telepiteni.

2009. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Óh köszi,jó tudni!:)

Amúgy szerencsére eddig szinte csak ezekről az oldalakról töltögettem eddig le,és főleg a chip.eu oldalt kedvelem..

2009. nov. 12. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!