Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetmegosztás laptop...

Internetmegosztás laptop Wi-FIvel?

Figyelt kérdés
Megcsináltam az alkalmi megosztott hálózatot, ami működött is, de aztán ki lett húzva a lapiból a net, át lett dugva egy másikba. Mint kiderült, ugyanolyan néven nem tudok csinálni még egyet, ezért csináltam egy másikat is, de hol működik, hol nem. Soha nem értettem, hogy ha a jelerősség maximumon van, akkor mit jelent a kis sárga felkiáltójel ikon. Össze-vissza működik, pl van, hogy telefonomon működik, de a másik lapin nem. Érdekes. (Tudom, hogy router kell, de egyelőre nincs pénzem rá, még úgy se, ha csak 4-5ezer forintról van szó, tehát az ilyen fajta válaszokat mellőzzük, legyetek szívesek!)

2013. okt. 22. 11:43
 1/3 anonim válasza:
Connectify
2013. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezzel ugyanaz minden, szóval a rendszerrel lehet valami gebasz. Érdekesség, hogy az egyiken működik a megosztás, minden oké, de a másikon egyszerűen sehogy. Hiába jelzi, hogy fullon van a térerő, s csatlakozik is, még sincs net. Sebaj, ameddig nem lesz router, addig teljesen jó így.
2013. okt. 22. 19:07
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Sok alternatívája van Connectify -nak, érdemes még párat kipróbálni, pl:

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!