Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom Youtube-on a...

Miért nem tudom Youtube-on a videókat 360p-nél nagyobb minőségre állítani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem segítwtt
2013. okt. 24. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen videót nem lehet? Régebben lehetett?

Próbáld meg más böngészővel, vagy CCleanerrel csinálj egy tisztítást, és installáld újra a mostanidat! Ha néhányat fel tudsz rakni 360 fölé, néhányat meg nem, akkor meg egyszerűen csak 360p-ben rakták fel a vidiket.

2013. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Opera-nál nem jó.
2013. okt. 25. 16:12
 5/7 anonim válasza:

Nálam is előfordult, hasonló probléma kb 2 hete az összes videónál!


360p-ben (alapértelmezett) elindítja a videót és le is játssza elejétől a végéig, de ha nagyobb minőségre akarnék váltani (480, 720) akkor elfeketedik a képe és automatikusan levágja 240p-re és onnantól nem csinál semmit. Beletekerni se tudok a videókba és ha vissza tekerek egy későbbi időpontra akkor a YT bedob egy hibaüzenetet, hogy hiba történt.


- vírust kerestem: semmi

- adblock kikapcsoltam: semmi

- ccleaner: semmi

- scripteket (amiket más oldalakon használok) töröltem: semmi


Eddig mindig lejátszotta a videókat a gépem 720p-ben is akár, legfrissebb driverek vannak jelenleg, legfrissebb java..stb


Egyedül másik böngészőt nem próbáltam, de nem szeretnék másik böngészőt, használni mert jelenleg mozzilán vannak csak telepítve és mozzilához vannak scriptek amiket rendszeresen használok.

2013. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem Opera-nál ugyanez
2013. okt. 31. 16:18
 7/7 anonim válasza:
Lehet hogy a videót tőltötték fel rosszul, bár ez elég valószínütlen
2013. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!