Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az lenne a problémám egy...

Az lenne a problémám egy bizonyos oldalon ez a csuszka v keret középen van azt hogyan lehet visszaállítani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 14:01
 1/3 Lajos54 ***** válasza:
Ennél egy kicsit bővebben írd körül a problémádat, mert ennyiből elég nehéz kitalálni, mit is szeretnél...
2013. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ami az oldalaknál jobb oldalt van amivel le-fel tudod mozgatni az oldalt!ez van az oldalnál középen ezt hogy tudom ujra visszaállítani jobb oldalra?
2013. okt. 24. 18:19
 3/3 Lajos54 ***** válasza:

Így már értem, vagy inkább sejtem: a gördítősávra gondolsz, valószínűleg.

Az, hogy a gördítősáv hol jelenik meg, az oldal felépítésétől függ. Ezen te, mint látogató, nem tudsz változtatni. Ez általában olyankor szokott így lenni, ha az oldal egy bizonyos részét lehet külön gördíteni.

Esetleg lehet egy régi, ma már korszerűtlennek számító úgynevezett frame szerkezetű oldal, ami ráadásul rosszul van megírva, ekkor a látogató véletlenül átméretezheti.

Esetleg még olyan lehet, hogy nem teljes oldalon nézed a böngésződet, és "becsúszott" az oldal.

De mivel még mindig nagyon kevés az adat, amit megadtál, így csak találgatni lehet. Esetleg linkelhetnéd az oldalt, vagy legalább egy képernyő-képet róla, hogy konkrétan lássuk, miről van szó...

2013. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!