Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltem ma Ebay-ről, most...

Rendeltem ma Ebay-ről, most először. A számlámat megnéztem, a pénzt már le is vonta róla. Van még valami teendőm?

Figyelt kérdés
Kaptam egy visszaigazoló emailt a rendelésemről. És ennyi. Akkor már nem kell semmit tennem? Valamint az lenne a kérdésem még, hogy mennyire megbízható az Ebay? Kínából jön a cucc, biztosan elfogják küldeni? Valamint vámot kell-e fizetnem pluszban? Mert a szállítás eleve 3500Ft körül volt.

2013. okt. 24. 14:31
 1/5 soccerway ***** válasza:
ha megrendelted akkor már csak várnod kel pár hétig. Ha nem érne meg akkor vissza lehet kérni a pénzt.
2013. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így van, jelenleg várni. későbbiekhez meg ezek az információk kevesek. maga az ebay megbízható, de nem attól függ, hogy elküldik-e, hanem az eladótól. ez általában megvan. kínából ami esélyes, az, hogy elkallódik a csomag. ez lehet végleges is, de lehet, hogy akár 1 hónapot is késik az előreláthatólag saccolt 2-3 hét felett. vám pedig a termék értékétől és a szerencsédtől függ. ha fennakad ellenőrzésen, akkor kapsz a postától erről egy levelet a teendőkkel. nekem már idáig felsoroltakból volt tapasztalatom, bár a "vám" az egy USA-ból érkező cipő miatt volt(bár szerencsére magát vámot nem kellett fizetnem, mert értékhatár alatt volt, úgyhogy csak áfát fizettem rá).
2013. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat
2013. okt. 24. 18:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha ugyebár magyar oldalakról rendeltem eddig, akkor értesítettek a szállítás napjáról. Ezesetben is fognak?
2013. okt. 25. 15:02
 5/5 soccerway ***** válasza:
Nem fognak, mert senki sem tudja mikor ér ide.
2013. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!