Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki otthon van a gmail használ...

Aki otthon van a gmail használatban, segítene nekem? FONTOS!

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg: Mikor szakítottam a barátommal, megpróbáltam letiltani gmail-en az emailcímét, és annyit sikerült,hogy megkapom a leveleit, de a kukába érkezik,és nem is jelzi ki,hogy új üzenetem jött.


Most azonban szeretném visszaállítani,hogy rendesen a bejövő leveleim közé érkezzenek, de nem tudom visszaállítani...:(


Valaki segítene?


Előre is nagyon szépen köszönöm!



2013. okt. 29. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom Spam-nek jelölted. Megnyitod a Spam mappát, kijelölöd a levelet, és rányomsz arra, hogy "Nem Spam".
2013. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a Kukába érkeznek a levelek, akkor ott kijelölöd, és felül középen találsz egy olyan ikont, hogy "Áthelyezés ide" Ott bejelölöd a Beérkező levelek-ez !
2013. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a választ, beállítottam, mindjárt kapok emailt,meglátom,hogy odajön-e a beérkezőkhöz:)


Második válaszoló,sajna azt már próbáltam,akkor csak azt a levelet teszi át a beérkezőkhöz,amelyiket megnyitom,utána az újak ugyanúgy a kukába jönnek.:(


De ment mindkettőtöknek a zöld kéz,köszönöm!:)

2013. okt. 29. 09:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerült sajnos.:(
2013. okt. 30. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk létrehoznál az ő mail címéhez egy szűrőt? Akkor be lehetne állítani pl. hogy soha ne jelölje spamnek és hogy mindig jelölje meg fontosként. Így hátha nem kerülne egyből kukába a levél.
2013. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!