Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on nem jár azért kitíltá...

Ncore-on nem jár azért kitíltás mert kettő gépről seedelem vissza a dolgokat? Persze egy hálózatról van szó, csak 2 gép van itthon. Ez a böngészésre is érvényes?

Figyelt kérdés
sokáig kellett várnom egy meghívóra, nem szeretném ez miatt, hogy kitiltsanak.

2013. okt. 30. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jár.

hisz a kimenő ip-d ugyan az.

2013. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A hírek között le van írva egy FAQ-bejegyzésben:


3. kérdés: Egyedül használom az accountom, s itthon a családdal egymás gépeiről is belépünk, mi a teendőm?

3. válasz: Semmi, csak tüntesd fel a Beállítások/Extra/Üzenet a staffnak boxban.


7. kérdés: Routerrel osztott netet használok(unk), mi a teendőm(őnk)?

7. válasz: Semmi, mi azt látjuk pontosan.


10. kérdés: Beléphet szomszéd / rokon / bárki az én gépemen a saját accountjával?

10. válasz: Nem, kérjen meg, hogy lépj be a saját accountoddal, s használjátok azt.


11. kérdés: Én beléphetek a saját accountommal más gépén?

11. válasz: Nem (ha van az illetőnek saját accountja), kérdd meg, hogy lépjen be a saját accountjával, s használjátok azt.

2013. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és pl ha laptopról lépek be, otthon töltök, de netalán kávéházban vagy valahol elkezdené letölteni vagy seedelni akkor az gáz?
2013. okt. 30. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy géphez egy Ncore fiók használható tudtommal, de, ha ez nem felelne meg neked, a profiloldaladon kell feltüntetned ezen igényedet.


Ezt ezúton tudod megtenni:

Megnyitod az Ncore */profile.php oldalát > felső sorban: 'Beállítások' > baloldalt: 'Extra' > majd az 'Üzenet a staffnak:' részhez leírod mi az ami nyomja lelked! :DD


Én is írtam ide, és többször is megesett, hogy összekeveredtek az itthoni gépek és az Ncore fiókok, de még sosem volt ebből probléma! :)

2013. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!