Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy teljesen átlagos,...

Ha egy teljesen átlagos, normális (pl. : gmail) címről küldök e-mailt egy a facebook által generált e-mail címre. Akkor a címzett hol kapja meg az üzenetet?

Figyelt kérdés
A facebook oldalán, vagy a saját e-mail címére érkezik?

2013. okt. 30. 22:25
 1/6 anonim válasza:
sajátra..:D
2013. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A Facebook Üzenetek oldalán fog megjelenni. Ha ismerőse vagy, akkor a Beérkezettben, egyéb esetben az Egyéb üzenetek között.
2013. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Akkor nem valószínű, hogy elolvassa :D

2013. okt. 30. 22:47
 4/6 anonim válasza:
szerintem a fész nem fogja tudni a te email címedből, h az illető ismije vagy-e, ezért a cím fog megjelenni, vagy az adott címnél általad megadott név, és az Egyebek közé fogja tenni!
2013. okt. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a fész nem fogja tudni a te email címedből, h az illető ismije vagy-e"


A fész azt le tudja ellenőrizni (és meg is teszi), hogy az email címhez tartozik-e profil és ismerőse-e a címzett profilnak. :)

2013. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben kipróbáltam :D

Két gmail-es címről küldtem saját magamnak levelet. Az, amelyikhez tartozik facebook fiók, az megérkezett, és úgy jelenítette meg az Egyéb levelek közt, hogy a fiók felhasználója küldi, a másik (amihez nem tartozik fiók) nem érkezett meg...

2013. nov. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!