Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentezés végén (amikor már...

Torrentezés végén (amikor már lejött az adott játék, videó, vagy zene. ) mit kell csinálni, hogyan kell crackellni?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam egy számítástechnikai szaküzletben, ahol megmutatták, hogyan kell torrentezni. Addig eljutottam, hogy leszedtem a játékot, amit akartam, azaz egy fájlmappát skindrowról. Azt szeretném tudni, hogy utána mi a teendő. Elfogadok linkeket is! Előre is köszönöm! :)

#city bus simulator 2010 new york
2013. okt. 31. 19:05
 1/2 anonim válasza:
A crackelés nem más, mint egy játékot használni CD lemez nélkül. Nem minden, de a legtöbb játékhoz találsz cracket, én eddig csak GTA-t crackeltem... tehát Google>Név crack letöltés. A crack annyi, hogy letöltesz egy indító fájlt amit kicserélsz a letöltöttre, és így már nem fog kérni lemezt.
2013. okt. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én nem ajánlom, hogy kipróbáld a city bus simulatort, mert elég hulladék...:D feltelepíted a játékot, majd a letöltött crack mappában lévő fájlokat fogod, és bemásolod a telepítési helyre.
2013. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!