Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ma azaz 2013:10:31-én az...

Ma azaz 2013:10:31-én az Ncore-re van ingyenes regisztráció?

Figyelt kérdés
ha én elvileg jelentkeztem de csak akkor lehetek teljes jogú tag hogy küldök egy 160Ft-os+ÁFA-t küldjek a teló 0690....

2013. okt. 31. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen. Kedvezmények a meghívó bizonyos feltételek mellett, de fizetéssel így nem kerülhetsz be. Főleg ha ezt egy hamis oldal állítja és nem a .cc domainnel rendelkező. Van 20-30 kamu domain ami csak a pénzedre megy, ezek ugyanúgy emelt díjas szolgáltatást kínálnak, csak nem kapsz semmit a 2000 forintodért cserébe (ennyit von le, hiába kevesebbet ígér).


Röviden: ha nem .cc az oldalról van szó, de egy ncore nevű oldal más domainnel ajánlatot tesz, az átverés. Tovább nem is érdemes menni.


Az eredeti oldalon nincs ilyen korlátozás, és nem is regisztrálhatsz ingyen hogy utána kelljen fizetned. Ha ezt láttad, megint átverés.

2013. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

oké köszi .mx a vége akkor nem hála istennek nem küldtem esemest! :D szoktak ilyen hivatalos ingyen regisztráció

vagy csak is kizárólag meghívó!?

2013. okt. 31. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Meghívással lehet csak bekerülni, amit találtál az nyilvánvalóan csalás, ne küldjél sms-t !
2013. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
0690-es telefonszámra nem küldünk sohasem csak úgy SMS-t illetve nem is hívjuk fel.
2013. okt. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Fura... Én sms-sel kerültem be. Akkor még valami társkereső oldalt kellett megtámogatni vele, és bejött. Azóta tag vagyok.


Nem rábeszélni akarlak kérdező, de van bizony ilyen lehetőség is.

2013. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az egy három napos akció volt, egyszer az oldal 7-8 éves történetében.

Azzal megdőlt a nézet hogy ha fizetni kell akkor átverés, mert tényleg hivatalosan be lehetett jutni ha fizetsz. Most is ha kifizeted valakinek a támogatást és ő tagként azt arra használja hogy kedvezményesen meghívóhoz jusson, akkor általa bekerülhetsz.


De ezek független dolgok attól, hogy vannak oldalak amik az eredetinek adják ki magukat, majd fizetésre vesznek rá és cserébe nem jutsz be. Vagy éppen valami ncore.hu jellegű oldalra ahol egyrészt nincs tartalom, nincsenek peerek, nem azt kapod amire számítasz, de egyből azzal kezdődik hogy kötelező feltölteni vagy kirúgnak, vagy kötelező fizetni vagy kirúgnak. Aki pedig nem veszi észre a különbséget az kifizet ezreket valakinek aki cserébe semmit nem ad.

2013. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat ma hívtak meg! ha nem töltök fel csak letöltök akk kirúgnak vagy nem?
2013. nov. 1. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Wiki oldalon ott a szabályzat, a tetején az aránymentes (ratiofree) rendszer ismertetője.

Természetesen igen, attól hogy nincs arány, ugyanúgy vissza kell töltened legalább összesen 48 órányi ideig 2 héten belül vagy 1.0 arányig. Ha nem teszed meg akkor korlátoznak és megvonják a letöltést, majd ha továbbra sem töltesz vissza akkor kitiltanak.


Semmi más dolgod nincs, mint kb naponta 1-2 seedelni, ennyit átlagban megy mindenki gépe. Ha nem tudsz adatot feltölteni, de seedben tartod a torrentet az is elég. A fennmaradó idő és aktuális arány az Aktivitás menüben nézhető meg.

2013. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
oké köszi azt menni fog
2013. nov. 1. 18:26
 10/10 A kérdező kommentje:
majdnem fél GB-nál járok pár órája vagyok csak benn :D
2013. nov. 1. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!