Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szabálytalan, ha felhasználok...

Szabálytalan, ha felhasználok egy képet, ami google-n van?

Figyelt kérdés

FIÚ vagyok, de van egy oldal, ahova regisztrálnom kell úgy, mint ha lány lennék. Ál e-mail címmel, meg névvel, meg stb... Ha érdekel, hogy miért, azért mert valaki után kell néznem, de nem ez a lényeg.

Mivel kell kép is (egy lányról), de én ugye fiú vagyok, akkor ha egy google-n talált átlagos lány képét használom fel, az úgy legális? Lehet ilyet csinálni?

(nem facebook, twitter... színvonalú oldal, egy sima csetelős oldal, ahova csak név meg egy kép kell.)

Persze nem arra goldoltam, hogy mondjuk Selena Gomez képét tenném oda, de ha találok egy átlagos kinézetű lányt, és róla teszek fel képet, akkor az törvénybe ütköző?

Azért hangsúlyozom, hogy Google-n, mert ha utcán lefotózom, az más, de ha feltöltötte valahova, akkor az már nyilvános. Nem értek hozzá.

Köszi előre is :)



2013. nov. 2. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!