Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani, hogy...

Hogyan tudom beállítani, hogy a laptop lecsukása után is működjön tovább az utorrent, azaz folytatódjanak a le/feltöltések?

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 09:57
 1/10 Csxeba ***** válasza:
100%
Jobb klikk a tálcán az aksi ikonjára. Ott menj be az energiagazdálkodási lehetőségekbe és ott állítgass. Lesz olyan, hogy mi történjen a laptop fedelének lehajtásakor. Azt állítsd át "Semmi"-re.
2013. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
NA úgy fog túlmelegedni és leégni kb 1hét alatt... :D hajrá.
2013. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd csak #2, miért lenne bármi baja is a laptopnak attól, hogy lehajtva megy? A videokártya nem dolgozik, a processzor is csak takarékon megy, a hűtést a fedőlap nem gátolja és ha netán mégis túlmelegedne az eszköz, akkor még jóval a sérülés előtt lelövi a gépet a hővédelem.

G.

2013. nov. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó:

A laptopok jórésze a billentyűzeten keresztül szívja be a levegőt és alul a hűtőrácsokon nyomja kifelé, vagy fordítva. Ha lehajtod nyilván melegszik mint állat.

(nekem pl az asusom marhára megmelegszik, ha lehajtom és nem áll le készenlétbe, sajna néha megesik vele)


A torrentezés meg kifejezetten erőltetett művelet a processzornak amúgy. Csak megsúgom halkan.

2013. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Mondj nekem 3 darab laptop típust, ami a billentyűzeten keresztül szállítja a hűtőlevegőt!

A processzor kérdésre: Nekem Bittorrent és Chrome mellett jelenleg 5-10% a processzorhasználat egy Intel Pentium T4500 assal a gépben, ami bizony nem egy erőgép.

Nem tudom honnan veszed az állításaid, de legközelebb linkkel támaszd őket alá, mert hajlamos leszek nem hinni neked.

G.

2013. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan asus f3 szériás laptopom azon át IS veszi, illetve fujitsu siemens gépem is.

A samsung és a dell viszont nem.

Amúgy támaszd már alá légyszives linkkel azon állításod hogy:

ad1: megpakolt aktív kapcsolatokkal rendelkező bittorent és chrome csak 5% terhelést ad a processzornak.

ad2: Hogy a laptopok nem vesznek levegőt a billentyűzeten keresztül is.

Mert még a végén hajlamos leszek azt hinni, hogy meg akarod szívatni a kérdezőt egy túlmelegített laptoppal.

2013. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

1: Itt az állításokat szokás linkkel alátámasztani, nem a cáfolatokat, de mindegy.

Milyen linket kérsz, ami azt írja le, hogy alig használja a processzort a µTorrent?

[link]

Első kérdés. Ha pontosabb számok kellenek akkor gyere át, megmutatom nekem hogy muzsikál a gép vele.

Hűtés ügyileg meg itt egy korrekt videó: http://www.youtube.com/watch?v=4iZpQoc1HpE

Már az első percben elhangzik, hogy a laptopok legnagyobb része alulról szív és a gép valamelyik élén fúj ki, mint pl. az Acer Aspire 5736z-nél.

Vagy írjam le az összes létező laptop hűtésének felépítését?

Nem, nem. TE írj egy konkrét típust, ne szériát, ne márkát!

De nézzük máshonnan a dogot: Kérdező! Légy oly kedves szerezz be egy rendszerhőmérséklet monitorozó programot és írd meg nekünk, hogy miként változik a laptopod belének hőmérséklete legalább 1 óra lehajtott fedelű torrentezés után. Kösz!

G.

2013. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Epü válasza:
Szerintem meddő vita a laptop levegőszívásáról vitázni. Eddig amelyiket kipucoltam, Pentiumtól duál magosig, (kb 12-15 gép ami nem sok), szétbeleztem, egy sem szívta a bill felől. Nem is lenne logikus, hisz nagyon kis réseken kellene beszereznie a friss levegőt, ami édes kevés, mint hűtés. Legfeljebb, mint lehetőséget hagyják meg a belső elemek hűtése miatt. Ami most fut a sufniban annyira melegedéshajlamos, hogy meg kellett emelni a lábait.
2018. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jónagy butaság lenne ha a billentyűzet felöl szívná ,megtelne porral és egyböl meghalna :D mellesleg akkor ég le max ha akkora butus az illető hogy ugy hagyja bekapcsolt állapotban ,(nem alvó állapotban) és utra kél vele bár igy is annyi történne hogy túlmelegedne lemerülne aztán mire a céljához ér azt játja hogy lemerült a laptop csutkáig ,igen erre azér figyeljetek bár aki ezt az űzemmódot választja az asztali pcként használja a laptopját mint én szóval nem lehet gond ,ezt csak azért írtam hogy mindenki megnyugodjon :)
2019. dec. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2, te aztán igazán nagy marha vagy. Tudatlan, "félművelt" és még a saját igazát próbálja ráerőltetni másokra... Azóta remélem megváltoztál. :D
2020. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!