Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt miért csinálja a Router?

Ezt miért csinálja a Router?

Figyelt kérdés
Vettem egy ASUS RT-N12E típusú routert a Huawei HG850A modememhez.Sikerült beállítani a kapcsolatot PPPoE-vel működik is meg minden csak tök random szerűen mikor netezek bejön egy error page ami azt írja ,hogy "No response from the remote server" kilépek, pár percig úgy hagyom utánna megint jól működik.De pár óra múlva megint jön az error.Szóval mi lehet a gond? Hogyan lehet ezt megoldani? a firmware is a legfrissebb rajta!

2013. nov. 3. 14:06
 1/3 claidheamohmor ***** válasza:

Modemre dugott routeren dhcp-t állítunk be, nem pppoe-t.

Ezek után gőzöm nincs, miket művelhettél.

2013. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát hallod PPPoE netkapcsolatom van , és elhiheted ,hogy nem dobtam tűzbe a routert szóval ettől nem kell tartani úgy beállítom ahogy le van írva a papírjába és mégis ezt csinálja!
2013. nov. 13. 19:46
 3/3 claidheamohmor ***** válasza:
Akkor még egyszer: ha a PPPoE a Huaweiben kerül beállításra, az ASUS-t meg a Huaweire dugod, aki már dinamikus, esetleg fix IP-t oszt neki, akkor az ASUS-ban már nem PPPoE-t állítasz. Bár a kérdésben valóban nem írtad, hogy a kettő össze van kötve, csak azt, hogy vettél egy ASUS-t a Huaweihez. (Alá, fölé, mellé? És azt sem írtad, hogy melyikben állítottad a mit. Persze az is lehet, hogy a két eszköz nem szereti egymást, de én inkább user error-ra gyanakszom)
2013. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!