Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Gmail automatikusan beírja...

A Gmail automatikusan beírja a felhasználónevemet a bejelentkezési oldalon. Hogy lehetne erről lebeszélni?

Figyelt kérdés

Ezzel két gondom van:

- Így külön be kell pötyögnöm a jelszót, ahelyett, hogy rákattintásra megjelenne.

- Néha mások is bejelentkeznek a gépemen, nekik kellemetlen, meg nem is feltétlenül tudják, mit tegyenek (nem értenek hozzá semmit).


Igaz, alul ott van, hogy "Bejelentkezés más fiókkal", de sokkal jobb lenne beállítani, hogy ne is próbálkozzon. Be lehet állítani?


2013. nov. 3. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Az űrlapok automatikus kitöltése elől vedd ki a pipát. A beállításokban tudod megtenni. Mint Chrome- ban mint Firefoxban így működik.
2013. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Háát, én ezt az automatikus kitöltést nem találom.

Firefox 24.0

2013. nov. 3. 19:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Eszközök- beállítások- adatvédelem- itt az előzmények beállításánál a kis háromszögre kattints. Kiválasztod az egyéni beállításokat használ az előzményekhez, ekkor aktívvá válnak további opciók itt megtalálod a második menüpontban. Pipát kiveszed, mented. Hú de hosszú.... remélem így már jó lesz. Üdv.
2013. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem lett jó.

Pedig újraindítottam a Firefoxot, és előtte CCleanerrel kitakarítottam mindent.

2013. nov. 3. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
A Ccleaner- ben be volt jelölve az alkalmazások fül alatt a mentett űrlap információk? Mert csak akkor törli ki. Ha ez nincs bepipálva, akkor nem törli ki az űrlapokat. Amúgy egyenként is ki tudod törölni, ha ráviszed az egeret a felhasználónévre, majd nyomsz egy Delete- t. Ha még így ezek után se lesz jó, akkor részemről passz. / Én kipróbáltam, nálam ez így működött, működik/ Üdv.
2013. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam újra a takarítást, ahogy írtad.

Jó is lett. Egészen az első kijelentkezésig, akkor már újra beírta a felhasználónevemet. De ilyenkor már nincs a névnek ilyen beírósáv, hanem az oldal részeként jelenik meg, nem lehet törölni. Csak a jelszót kéri külön.

Mindegy, azért köszönöm a fáradozásodat.

2013. nov. 3. 20:59
 7/9 A kérdező kommentje:

Na, most jó lett, remélem, így marad.

Ismételten kivettem a pipát a "maradjon bejelentkezve" kockából, töröltem a kukikat a CCleanerrel (az előzményeket most nem), és egyelőre jó, még újraindítás után is.

Ugyanezeket már korábban is eljátszottam vagy négyszer...

2013. nov. 3. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennek örülök, további szép estét :)
2013. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha mások is használják a géped, vedd fontolóra, hogy nekik külön fiókot, vagy egy általános vendégfiókot hozol létre a Windowsban. Ha onnan használják a géped, nem fognak beleütközni a Te Gmailodba - és egyéb adataidat sem látják, meg elállítgatni sem tudják a gépedet.
2014. márc. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!