Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik valamilyen program...

Létezik valamilyen program amivel az internet sebességét megtudom osztani (router)?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon lassú internetünk van, nem építhető ki nagyobb... no comment, nővérem barátja mikor gépezik olyan szinten lehúzza a sávszélességet, hogy szinte semmit nem tudok csinálni mert alig töltenek be.

2013. nov. 5. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan router-t kell használni, amihez nem fér hozzá, és tud sávszélesség szabályozást (QoS). Általában az egyszerű eszközök is tudják, és egészen jól használható, nem kell túlbonyolítani.


Én annyit csináltam, hogy magas prioritást adtam bármilyen DNS forgalomnak, a rendelkezésre álló sávszélesség 1/3-át adtam a saját gépeimen kívül mindenkinek, és helyreállt a béke :-)

2013. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, még annyit kérdeznék hogy hol tudom beállítani... nem vok ebben pro :D
2013. nov. 6. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!