Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kicsaptak a vateráról, hogyan...

Kicsaptak a vateráról, hogyan lehetek újra eladó?

Figyelt kérdés

Nem engedi megadni a rági bankszámlaszámomat a regisztrációnál, mivel az úgymond már szerepel az adatbázisban. Csináltam új számlaszámot, ám így is töröltek a 100Ft utalása után, mivel az adataim (Név, Lakcím) megegyezik természetesen a régi számlához kapcsolódó adatokkal.

Sajnos egyik ismerősömet sem tudom megkérni, hogy (én is) használjam az övét, mindenképp nekem kellene újra eladónak lenni.



2013. nov. 7. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Miért csaptak ki?
2013. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Általános szerződési feltételek megszegése. Vajon mi másért?
2013. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
#2 te retardált vagy, vagy nincs jobb dolgod korán reggel, mint itt trollkodni?
2013. nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"nyergelj át" másik hirdető-oldalra....

a Vatera-t végleg elfelejtheted!

2013. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lesz a vége.
2013. nov. 7. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismertem egy kereskedő srácot, aki sokáig harcolt azért, hogy újra aktív legyen a 99%-os pozitív véleményezett fiókja, mert véleménye szerint nem követett el szabálytalanságot, normálisan hirdette az ékszereit. Sose tudta érvényesíteni az igazát. Szóval a vatera annyira csőlátás, és ragaszkodó az elvei szempontjából, hogy nem nagyon látok arra esélyt, te ott újra regisztrálj, vagy visszakapd a fiókod.


Ez egyedi eset, bizonyára volt okuk, és ezt meg is indokolták (kellett kapj valamilyen értesítést). Ráadásul 2x csak figyelmeztetnek, ha szabálytalanságot vélnek felfedezni. Nekem már van 2 figyelmeztetésem, harmadik után tiltanak. Szóval vigyázok a képemre. :)


Csináltass a párod/testvéred nevére (egy olyan e-mail címmel + számlaszámmal, amit a jövőben TE fogsz használni), kötelezettséget nem vállalsz, max. kissé körülményesebb a bankszámlaszám miatt, mivel mindig egyeztetned kell majd a tesóddal/pároddal a havidíjakat (tranzakciós díjak, kártyahasználati díjak, stb sz*r).

2013. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!