Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki lefordítaná ezt nekem...

Valaki lefordítaná ezt nekem értelmesen?

Figyelt kérdés

nem értem a sok idióta magyar szakszavat.

Szlovákiában lakom és természetesen szlovákul tanulom az informatikát. Valaki lefordítja lécci nekem, hogy értsem!

Ezt:



A hiba eredendő forrása a facebook all.js fájla. Ezt kell kicserélnünk egy régebbi verzóra. Sajnos az interneten nem lehet találni régebbi verzót, ami ne lenne legalább 1,5 éves, így a javítást magunknak kell elkészíteni.


Első lépések


Töltsük le a facebook js.all fájlt. Ezt egyszerűen böngészőből is megtehetjük. Fontos megjegyeznünk, hogy érdemes a letöltés után átkonvertálni a a fájlt egy "full" formátumra, mivel a fent lévő fájl "min" formátumú.


Ha ez megtörtén, akkor nyissuk meg a kedvenc editorunkkal az állományt és az alábbi kódrészletet módosítsuk rajta.


Erre kell kicserélni:



//v554319


if (typeof w == 'function') return w.apply(r, u);



Ezt kell kicserélni



//v554488


//if (s !== 'bind' && typeof w == 'function') return w.apply(r, u);



Integrálás


A fájlt feltöltjük a szerverünkre és innen fogjuk hívni. Ezek után az alkalmazásunkban ahol behívjuk a facebookról az all.js fájlt, kicseréljük egy lokális hívásra.


pl.:


<script language="javascript" srcall.js"></script>


Ezek után az alkalmazásunk tökéletesen működni fog.


Megjegyzés


Figyeljük a facebook bug reportokat, mert a hibát javítani fogják és akkor érdemes visszaállni a már megszokott online rendszerre.



2013. nov. 8. 18:26
 1/1 A kérdező kommentje:
mármint ne szlovákra, hanem ÉRTHETŐ MAGYARRA!
2013. nov. 8. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!