Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Google Térképet...

Hogyan lehet a Google Térképet szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Az utcát amiben lakok a térkép 10 km-rel arrébb mutatja, mert a szomszédaim ,,vicces" kedvükben vtak és vhogyan átírták, de ez miatt elég nagy hátrányban vagyok, mert üzleti partnerek jönnek ide nap mint nap akik a GPS-sel ez miatt nem találnak ide. Próbáltam jelenteni, visszaírták, hogy szerkesszem, megtettem, de azt írja ki, hogy a közvéleménynek jóvá kell hagynia. Ez mit takar? A szomszédoknak is meg kell erősíteni? Az nem lenne jó, mert akk. változás nem lesz. Egyáltalán milyen jogon módosíthat bele bárki is?

2013. nov. 9. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg add meg az üzleti partnereidnek a koordinátákat.


Persze bonyolultabb, de legalább pontos. Vagy add meg azt a címet amit a Google tévesen jelez.


Vagy add meg mit kell jóváhagyni és akkor páran jóváhagyjuk gmail fiókkal.

2013. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Írd meg vagy mondd el a téged felkeresőnek,hogy mit kell meglátnia a címednél,egy cégtáblát,üzletet szemben a kapuval,milyen autód van! Ha azt,hogy a parkolási helyedtől merre van a "helyed" az adott napon,biztos megtalálnak!
2013. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!