Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a teszVeszen a maximális...

Ha a teszVeszen a maximális licitem beírom, de kevesebb összegen áll meg a licit és megnyerem, akkor melyik összeget kell fizetnem? Tanácsok, hogy ne legyek béna? Hogy lehet okosan licitálni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem ezt a max licitet meg a kevesebb licitet...


Tippek okos licitáláshoz:

Várd ki az utolsó perceket/másodperceket, és csak akkor licitálj.

Ha 1 hét van még hátra a licitből, de te már adtál a cuccért pl. 10000 ft-ot, akkor még (ha "kelendő" cuccról van szó) biztos hogy valaki rá fog licitálni, és csak több lesz.

Mindig várd ki az utolsó perceket.

2009. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó perces licitnek az a hátránya, hogy ha van egy automatikus licitáló , akkor lemaradsz az áruról. Jártam már nem egyszer így, csak az ebay-on. Bár ha jól emlékszem, a teszveszen ha az utolsó 5 percben valaki licitál akkor meghosszabodik az aukció ideje 5 perccel. Ez azonban nem biztos.

Ha kevesebben áll meg az aukció mint a te automatikus licited, akkor azt a pénzt kell kifizetned ahol megállt a licitálás. Végül is ez az automatikus licit lényege.

2009. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha van automatikus licitáló akkor az akkor is túl licitálja, ha ő 5 napja licitált, így csak több az esélye.
2009. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!