Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láthatja valaki külsőleg azt,...

Láthatja valaki külsőleg azt, hogy nekem mikor van bekapcsolva a gépem, és erről adatokat? ( (sürgős) )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy láthatja-e valaki, egy hozzáértő külsőleg azt hogy én nekem mikor van bekapcsolva a gép. Van internetkapcsolat, aki látná az egy hozzáértő ember, aki a netemet rakta össze, szóval tud róla kb mindent. Nagyon érdekelne, hogyha mondjuk most 3órán át megy a gép akkor ő látja-e mondjuk abban a 3órában valamikor hogy be van kapcsolva és használom akár a netet is, vagy akár azt is meg tudja mondani hogy mióta van bekapcsolva.



Ha ez látható kívülről, hogy lehet kivédeni?((Azon kívül hogy kihúzom a netet/megszüntetem a netet))


2013. nov. 11. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ISP-d látja és naplózza is nyilván, hogy mikor (időponttól-időpontig) aktív az internetkapcsolatod. Az, hogy azelőtt mikor kapcsoltad be a géped, nem jut el hozzá.
2013. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csxeba ***** válasza:
Ha routeren keresztül kapcsolódsz az internetre, akor elég esélytelen, mivel a gépeden kívül a router is naplózza, hogy mennyit vagy rákapcsolódva. De mondom, a géped is naplózza a kikapcsolásokat/bekapcsolásokat, van amelyik konkrétan az eddigi összes futási időt is.
2013. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És ezt hogy tudom kivédeni???
2014. aug. 25. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!