Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook chat azt jelzi, hogy...

Facebook chat azt jelzi, hogy fent vagyok még akkor is ha nincs bekapcsolva se az adatforgalom, se a wifi. Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
4 napja éjjel- nappal azt jelzi, hogy fent vagyok és már nagyon idegesítő. Androidos telefonom van, mindent megpróbáltam már, kiléptem belőle, frissítettem és semmi. Még akkor is "fent vagyok", ha ki van kapcsolva a telóm. Valaki, aki tudja mit lehet tenni, segítsen!
2013. jan. 31. 15:05
 1/4 bi©om4 ***** válasza:

Fogaskerék >> Fiókbeállítások >> Biztonság (bal oldalt)

Ekkor kiad egy két beállítási lehetőséget, ezeknél a legalsó ott lesz hogy honnan voltál/vagy bejelentkezve éppen. Ott elvileg meg tudod szakítani a nem kívánatos bejelentkezéseket vagy utána tudsz nézni, hogy merre "jártál".

Remélem segített a válasz

2013. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bi©om4 ***** válasza:

Ja igen. Lemaradt a tuti tipp: jelszócsere!!

E-mail fiókban + facebook fiók-ban is!

2013. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Megcsináltam, de ugyanúgy "fent vagyok". Ameddig gépről jártam fel, sose volt ilyen probléma. Egy hónapja van meg a telóm és szerintem az miatt lehet, csak nem tudom ,hogy vagy miért... :S azért köszi a segítséget! :)
2013. jan. 31. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az oovoo-n vagyok fent mindig....


Akkor is, ha nem. Akkor is, ha minden ki van kapcsolva.

2013. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!