Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érhetném el, hogy az...

Hogyan érhetném el, hogy az üzenet amit elküldtem a lánynak facebookon, átkerüljön az egyéb mappából, a bejövő üzenetekhez?

Figyelt kérdés

Nincs közös ismerősünk a lánnyal, így amit küldök neki automatikusan az egyéb mappába kerül...

Bejelölni nem tudom a lányt, mert úgy van beállítva a facebook-ja, hogy ne lehessen bejelölni...

Egyébként egy üzletben eladó, és sikerült kinyomoznom a nevét, úgy találtam rá, de így sokra nem megyek a dologgal, ha nem látja amit írok neki...



2013. nov. 11. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan lehetőség, hogy fizetsz a Facebook-nak, az üzenetküldéskor ajánlja fel.


Másik lehetőség, hogy személyesen próbálkozol.

2013. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ezt a fizetős dolgot nem lehet valahogy kijátszani?
2013. nov. 11. 22:40
 3/11 anonim ***** válasza:
De ha nem is ismered, akkor miért is jelölnéd be ismerősnek? Mert szeretnéd megismerni? Akkor előbb ismerd meg személyesen, szemtől szembe! Azután jelöld be (jogosan) a Facebook-on, mint ismerőst.
2013. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért jelölném be ismerősnek, mert akkor valószínűleg észrevenné, hogy írtam neki...
2013. nov. 11. 22:47
 5/11 anonim ***** válasza:
De mi a szent székletért nem mész oda hozzá és beszélsz vele a Facebook-on való hülye írogatás helyett? Gyáva vagy?
2013. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyáva, de nem hiszem, hogy sok pasi mer kezdeményezni egy cipőboltban...
2013. nov. 11. 22:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az egyéb mappában van még láthatja, előbb utóbb észre fogja venni.
2013. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, hentesnél lehet? Vagy péknél? Cipőboltban meg nem? Elsatnyult világ ez, mondhatom... inkább írok sunyin valami kis elektromos kütyün, mi? Mert akkor nem kell szembenéznem vele...
2013. nov. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"És ezt a fizetős dolgot nem lehet valahogy kijátszani?"


De, ki lehet játszani. Odamész hozzá. Mondtam, ez a másik lehetőség. Az ingyen van.


#1 voltam.

2013. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a cink, hogy én 21 éves vagyok, ő meg 31... Bár nem gondolnám annyinak, de ez így kínos...
2013. nov. 11. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!