Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érhetném el, hogy az...

Hogyan érhetném el, hogy az üzenet amit elküldtem a lánynak facebookon, átkerüljön az egyéb mappából, a bejövő üzenetekhez?

Figyelt kérdés

Nincs közös ismerősünk a lánnyal, így amit küldök neki automatikusan az egyéb mappába kerül...

Bejelölni nem tudom a lányt, mert úgy van beállítva a facebook-ja, hogy ne lehessen bejelölni...

Egyébként egy üzletben eladó, és sikerült kinyomoznom a nevét, úgy találtam rá, de így sokra nem megyek a dologgal, ha nem látja amit írok neki...



2013. nov. 11. 22:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A fb hihetetlenül ki tudja ölni egyes férfiakból a maradék férfiasságot is, vagy csak rém lusták lesznek tőle.... (nagy tisztelet a kivételnek)


Tudod hol dolgozik, akkor menj szépen oda hozzá és mondd el neki azt, amit levélben el mernél küldeni. A kapcsolatokat úgy is való életben kell(ene) bonyolítani és kialakítani. Előbb utóbb úgy is találkoznod kellene személyesen a lánnyal, nem maradhatsz örökké a virtuális világban.

Legyél tökös és állj elé. Légy férfi!


(amúgy szerinted mi a garancia arra, hogy ha mégis feltűnik neki a leveled, akkor válaszolni is fog? ha mondjuk olyan a lány, hogy nem áll szóba idegenekkel a neten, akkor lőheted az egész levelezősdit....)

2013. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!