Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akadozik a netem win7-en...

Árpád84 kérdése:

Miért akadozik a netem win7-en xp-n pedig jó?

Figyelt kérdés
Az a baj, van egy lenovo laptopom, win7 van rajta, és akadozik az oldalak betöltése, sokszor időtúllépés miatt nem tölt be. Torrentezni tudok vele, általában 1 mega körüli sebességgel tud letölteni, szerintem az jó lenne. van egy régi asztali gépem xp-vel azon szinte akadálytalanul megy a net. Mi lehet a baja? Valamit be kellene állítanom, hogy jobban menjen? Ja, arra gondoltam, hogy vírusos lehet, ezért újra raktam, de nem segített.

2013. nov. 16. 10:35
 1/10 anonim válasza:
Hasonló gondom van úgyhogy ez engem is érdekelne.. :)
2013. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyönge a processzor -kevés a memória-vga is kevés. esetle g ha bőcebben le írnád milyen a laptopod többet tudnánk ilyen csekély információval elég nehéz beazonosítani mert ha egy rozoga vén laposod van akkor jó hogy nem fut rendesen ! írd le a hardvereket vagy egy pontos típust !
2013. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
valószínűleg nem bírja a win7-et.. annak nagyobb igényei vannak mint az xp-nek így nehezebben is fut..
2013. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

lenovo G550

celeron(R) Dual-core CPU T3300 2GHz

2 GB ram

2013. nov. 16. 11:20
 5/10 A kérdező kommentje:
mikor albérletben laktunk más szolgáltatónál volt a net simán, gond nélkül ment a win7. mióta T-home-osat használunk azóta gáz, de csak a lenovon, a régi asztali az megy...
2013. nov. 16. 11:25
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha kikapcsolnád az automatikus frissítéseket akkor lehet gyorsabb lenne, de mivel írtad hogy szolgáltatót váltottál akkor kiderült a próbléma oka is ! nem mindegyik net szolgáltató ugyan olyan minőségű ajánlom hogy valami kábel netett köttes mondjuk digi ,upc és legalább 30 mega bitest
2013. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 levis56 ***** válasza:
2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezek sajnos nem segítettek...
2013. nov. 18. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
lassú a netted vegyél rendeset akkor !
2013. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! az utolsó az nagyon hasznos volt, ez az egyetlen szolgáltató ami itt elérhető...
2013. nov. 24. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!