Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki belép s facebookomba!...

Valaki belép s facebookomba! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok. Valaki már pár hete gyakran belép a facebookomba.

A jelszavamat már 30 karakter körülire változtattam(mindenféle karakterekkel), az e-mail címemen is változtattam... De fellépek és látom, hogy már megint beléptek. Hallottam olyanról, hogy beállíthatom, hogyha ismeretlen lép be a facebookomba akkor kapok értesítést. Ezt be is állítottam, de nem kaptam értesítést, pedig beléptek... És utána már nem volt beállítva (a telefonos értesítés).

Hogy tudok megszabadulni a 'behatolóktól'? Köszönöm a válaszokat!:)



2013. nov. 21. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Honnan tudod, h más is belépett ?
2013. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek ***** válasza:
Olyat keress, ha ismeretlen eszközről lépnek be, akkor kapj egy kódot a mobilodra SMS-ben, majd utána rögtön jelszó, és mail cím változtatás megint, majd kitörlöd az összes elmentett/ismert eszközt, és csak és kizárólag azokat adod meg, amelyekről Te lépsz be sűrűn
2013. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emberek ***** válasza:

Kiegészítés az előző válaszomhoz:

Face->Fogaskerék menü->Fiókbeállítások->Biztonság fül (bal oldalt)->Bejelentezés-jóváhagyások opció. Itt be tudod állítani amit mondtam neked. Így elkerülhető, hogy olyan ember lépjen be, akinek nem kellene

2013. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!