Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet fizetés, Paypal,...

Internet fizetés, Paypal, Skrill (=MoneyBookers), vagy mást a weboldalra?

Figyelt kérdés

Üdv, nyitnék 1 weboldalt és nem tudom melyik lenne a legjobb, Paypal ingyen utalja a bankba de a küldés 2,9%. Skrill pedig 2,5€ a bankba levétel de a küldés csak 1%.


Melyik a jobb vagy esetleg nincs valami más még? És bankkártyával tudnak fizetni mindkét helyen?



2013. nov. 21. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem először nézd meg, hogy mit szeretnél nyitni mert ezen múlik az egész. Mondok egy jó példát, létrehoztak egy egy fiverr.com hoz hasonló weboldalt paypal fizetéssel, Magyarországon nem ment paypal-el viszont az ezerlove.hu-n megcsinálták bankszámlával azzal már megy. Magyarországon 10ből kb 3 ember van olyan szinten ,hogy tudja használni a paypalt vagy skrillt az angol nyelv miatt. Így ha itthon akarsz csinálni valamit ahhoz kell egy cég és egy céges bankszámla. A paypal az internetes vásárlásokra használják a skrillt pedig azok akik szerencsejátékot űznek online. Szal nagy hülyeség lenne ezt felcserélni, pl én most töltöttem fel skill-re 10000 forintot a bank levett 14 ezer valamennyit és kaptam 31,51 eurót ami kb 9500ft vagy is egy 10000ft nemzetközi utalásnál, az, hogy feltöltöttem 10000ft kb 5000ft-ba került. Szal először azt tisztázd le ,hogy te mit is szeretnél pontosan csinálni, ha ez meg van akkor mérd fel a célközönségedet és ,hogy azok mivel tudnak majd fizetni. De amúgy én a bitcontban látok fantáziát, itthon nem menne jelenleg, de külföldön igen.
2014. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!