Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha rendelkezem szervergéppel...

Ha rendelkezem szervergéppel milyen módon tudnék sms rendszert ki alakítani hozzá?

Figyelt kérdés

Tehát azt szeretném, hogy pl egy perfixes sms rendszert kialakítani emelt díjakkal mire van szükségem hozzá?

(Nem megyek semmilyen szolgáltatóhoz se senkihez akinek profitálnék, ez KIZÁRT!Tehát ha lehet ezt a témát mellőzük is.)Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 24. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan lesz telefonszámod, ha nem mész el szolgáltatóhoz?
2013. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értve, hogy úgy szolgáltatóhoz akik ilyen szolgáltatást nyújtanak pl ingyenessen cserébe 50% profitot kérnek.. így értettem a szolgáltatót! Ha félre érthetően fogalmaztam elnézést.

Csupán szeretnék egy 100% magán sms rendszert kialakítani

Ezt, hogy tudom létre hozni?

2013. nov. 24. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:

"50% profit" nagy része a telefon szolgáltatónál köt ki.

Ha van kb. 1 millád, hogy beindítsd a vállalkozást, vegyél hozzá egy számot, és még pár millád hogy az első évbe míg elindul fent tud tartani, hajrá.

2013. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!