Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-on hogy lehet úgy...

1981-ben születtem kérdése:

A Facebook-on hogy lehet úgy elolvasni egy ismerősöm üzenetét, hogy nála nem jelzi ki, hogy megnyitottam a levelet? Értsd: nem írja ki nála a rendszer a "pipa" Látta: 13:01

Figyelt kérdés

Persze nem csupán ismerősökre gondoltam, idegentől származó levél is szóba jöhet.


Megjegyezném, hogy több soros levélről van szó, amit a megnyitás nélkül, a cím melletti kis részletből nem tudhatott meg.

Szerintem a legtöbb Facebook felhasználó látott már ilyet.

Én is több ilyen megtörtént esetről tudok. Velem történt, tehát létezik. (mármint küldtem egy levelet, nem válaszolt rá az illető még egy pontot sem). Pillanatnyi hiba, vagy valami készülékről pl. telefonról olvasta asztali számítógép helyett, ez már a ti válaszotokon múlik.


Mindenesetre néha én is szeretnék néha így olvasni üzenetet némely embertől. :)



2013. nov. 26. 20:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Van még egy fontos dolog, amit elfelejtettem odaírni a kérdésbe: másnap mindezek ellenére tudott a levél tartalmáról.

Pedig csak ő volt az egyetlen címzett.

Amúgy meg nem Facebook admin az emberke, se nem hacker, se nem tudja a jelszavam. :D

2013. nov. 26. 20:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet persze, ez egy kiegészítő böngészőkbe. Persze más megoldás is létezhet, ezt ismerem.


Chrome böngésző:

[link]


Firefox-hoz most nem tudok, "Unseen Firefox" szavakra keress.

Én nem használom, csak ismerem, szóval bővebbet nem igazán tudok segíteni. Remélem azért segítettem valamit.

2013. nov. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Illetve még valami fontos: Ilyesmire sose támaszkodj, mert a Facebook naponta változik, mégha nem is látod. Lehet egyik nap menni fog, másik nap nem.


Szóval használd, de óvatosan. Ne bízd rá az életed.

2013. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én például azoknak az üzeneteit, akiket a Közeli ismerősök listába betettem, megkapom e-mailben is, igaz pontosan egy fél órával később. Az e-mailt elolvasom, ehhez a facebook-ot meg sem kell nyitnom.


A másik megoldás, hogy vissza tudod jelölni olvasatlannak az üzenetet, ha a küldő nevére ráviszed az egeret a jobb oldali oszlopban, akkor bevillan egy kis kör, amivel olvasatlanná teheted. Persze ha éppen akkor látta, mikor olvastad, akkor ez már késő.

2013. nov. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyszerűen szuperek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mindenkit maximálisra értékeltem. Van még néhány izgatóbb kérdésem, de egyik közülük valahol ehhez a témához kötődik. Nem vagyok biztos benne, hogy ezt lehet, de utalok egy másik kérdésemre linkkel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

A moderátor remélem, nem törli.


Megtisztelnétek vele, ha Ti válaszolnátok.


Ui.: Az e-mailes megoldásról már meg is feledkeztem, egy időben lekorlátozta vmi úgy, hogy csak a születésnapi értesítéseket kapom, majd utánanézek a beállításoknál.

A másik, hogy valóban a Firefoxot használom, de a Chrome-ra akartam váltani, amikor a kezdőoldalukat az Ask-ra változtatták, de ezt már visszaállították. Ha nem találok a Firefox-ra ilyet, akkor feltelepítem a Chrome-ot, csak az a fránya kérdés ne lenne, amikor több böngészőt használok, hogy: "szeretné, ha ez lenne az alapértelmezett böngészője? ... stb."

Az utolsó hozzászólónak mondom még (persze ez már csak kukacoskodás) hogy nem a bal oldali oszlopra gondolt? :P Persze én Win XP-t használok még, nem széles képernyőn, szemben a család egy másik gépével, ahol Win 7 fut egy szélesvásznú laptopmonitoron, ahol sok minden máshová került, illetve vannak új dolgok is, ha ott nyitom meg ugyanazt a Facebook profilt. De tényleg csak viccelődtem, a Te válaszod is rengeteget segített (ezt persze jeleztem az értékelésnél), nagy valószínűséggel ezt fogom használni.

Minden hozzászólónak tényleg nagyon köszönöm!

2013. nov. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!