Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebookon törlök egy...

Ha a facebookon törlök egy teljes beszélgetést akkor az csak nálam tűnik el vagy a beszélgetés másik résztvevője számra is törölve lesz?

Figyelt kérdés

Mert én azt sejtem,hogy csak az egyik féltől tűnik el, de annak meg igazából nem sok értelme van.

Tehát ha én törlöm akkor az én üzeneteim közül végleg eltűnik de ha ő belép az ő üzeneti között ugyan úgy olvasható marad?(vagy amiket én írtam azok eltűnnek?)


2013. nov. 27. 14:57
 1/3 soccerway ***** válasza:
természetesen más fiókjából te nem tudsz törölni semmit, mert nem a tied, csak a sajátodból.
2013. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Wadmalac ***** válasza:
Tippelek, de ebben majdnem biztos vagyok: csak az tudja törölni, aki indította, az viszont a teljes beszélgetést.
2013. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Spongya Bob Kocka válasza:
Csak a Te oldaladról törlődik. Sőt ha törölsz egy beszélgetést majd az adott személyt az ismerőseid közül és nem engedélyezted az ,,ismeretlenektől" kapott üzeneteket Ő még akkor is tud üzenetet küldeni csak ha letiltottad, akkor nem.
2013. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!